Salon Online

Zapraszamy do naszego wirtualnego salonu optycznego. Tutaj pomożemy Ci znaleźć idealne oprawki okularów. Nie spotkamy się osobiście, ale możesz połączyć się z naszym konsultantem online. W trakcie krótkiej wideokonferencji dowiesz się, jak dobrać oprawki do swojego typu twarzy i bezpłatnie wypożyczyć je do domu.

Po wypożyczeniu możesz umówić się na kolejną rozmowę. Konsultant doradzi Ci w kwestii ostatecznego wyboru oprawek i odpowie na pytania związane z finalizacją zamówienia.

jak to działa?

Spośród kilkudziesięciu unikalnych i stylowych oprawek dostępnych w naszej ofercie możesz wybrać do pięciu modeli, które przykują Twoją uwagę. Wyślemy je do Ciebie całkowicie za darmo. Na spokojnie zdecydujesz, w których czujesz się najbardziej komfortowo. Zarówno w wyborze oprawek do wypożyczenia jak i podczas przymiarki do pomocy masz naszych konsultantów poprzez wideorozmowę. Oprawki odsyłasz na nasz koszt. Następnie możesz dokonać zakupu.  Przy składaniu zamówienia dodaj skan recepty na okulary oraz zdjęcie umożliwiające wyznaczenie rozstawu Twoich źrenic, żebyśmy mogli precyzyjnie przygotować szkła dla Ciebie. To wszystko! Odbierz swoje zamówienie i ciesz się idealnie dopasowanymi okularami korekcyjnymi.

Wideokonsultacje

Skorzystaj z kalendarza, by umówić się na rozmowę z konsultantem online. Zachęcamy do konsultacji na etapie pierwszego wyboru oprawek i po ich wypożyczeniu do domu.

Wypożycz do domu

Każdy z nas jest wyjątkowy. Możemy wyróżnić kilka podstawowych kształtów twarzy: okrągły, owalny, kwadratowy czy trójkątny, ale nasze rysy to najbardziej unikalna ze wszystkich cech zewnętrznych. Klasyfikacje typów twarzy pomagają dobrać odpowiednie oprawki okularowe, jednak dopiero po przymierzeniu możemy wybrać okulary, w których będziemy czuli się atrakcyjnie i naprawdę komfortowo.

Przed zakupem okularów korekcyjnych przez internet możesz wypożyczyć oprawki i przekonać się, jak w nich wyglądasz i jak się w nich czujesz. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wybierasz do pięciu modeli oprawek, a my wysyłamy je do Ciebie bezpłatnie* na 5 dni. Możesz wszystkie przetestować, zastanowić się i wybrać najlepsze. Na każdym etapie nasz konsultant może udzielić Ci porady lub wskazówki.

*Wypożyczalnia opraw jest darmowa w przypadku zakupu okularów (jeżeli nie zdecydujesz się na finalizację zamówienia w naszym sklepie, koszt wypożyczenia to symboliczny 1 gr od każdej oprawki). Razem z oprawami z wypożyczalni otrzymasz kod, który odliczy wpłaconą kwotę za usługę wypożyczenia (należy go wpisać podczas składania zamówienia). Koszty wysyłki na każdym etapie pokrywają OOksy.

Po dokonaniu wyboru odsyłasz oprawki na nasz koszt i zamawiasz te, które przypadły Ci do gustu.

Aby dodać oprawki do listy do wypożyczenia, kliknij w przycisk

przy wybranym modelu z naszej oferty. Możesz również dodawać oprawki do listy ulubionych:

i skorzystać z tej listy, aby dodać wybrane oprawki do wypożyczenia do domu. Aby wyświetlić listę oprawek do wypożyczenia wystarczy kliknąć ikonę: