O nas

okulary optyków

Twój komfort widzenia definiuje naszą pracę. Wykorzystaliśmy 25 lat doświadczenia w prowadzeniu salonów optycznych, by stworzyć sklep internetowy oferujący najwyższej jakości okulary korekcyjne, z możliwością przymierzenia oprawek przed dokonaniem zakupu. OOksy zapewniają wysokie standardy i atrakcyjne ceny okularów.

Na równi z komfortem cenimy Twój czas. Zakupy w internecie są szybkie i przyjemne, wybór idealnych okularów wymaga jednak namysłu. Dlatego proponujemy możliwość odbycia rozmów wideo z naszymi konsultantami i darmową wysyłkę wybranych oprawek, które przymierzysz w zaciszu własnego domu. Mamy w ofercie okulary korekcyjne damskie i męskie w różnych fasonach. Dopasuj je dla siebie w 3 prostych krokach. Wybierz, przymierz, zdecyduj.

dbamy o Twoje oczy

Jako doświadczeni optycy dbamy nie tylko o stylowość i prezencję okularów, ale przede wszystkim o ich pozytywny wpływ na Twój wzrok. Współczesny tryb życia większości ludzi i godziny spędzane przed ekranami urządzeń elektronicznych nie sprzyjają zdrowiu oczu. Stale narażone są na zmęczenie i podrażnienie. Dlatego w ofercie OOksy znajdziesz także okulary (korekcyjne i zerówki) z filtrem światła niebieskiego, chroniącym przed niekorzystnym działaniem monitorów. Zmieniamy optykę na okulary, na równi stawiając modny design i zdrowie Twoich oczu!