O nas

okulary optyków

Twój komfort widzenia definiuje naszą pracę. Wykorzystaliśmy 25 lat doświadczenia w prowadzeniu salonów optycznych, by stworzyć sklep internetowy oferujący najwyższej jakości okulary korekcyjne, z możliwością przymierzenia oprawek przed dokonaniem zakupu. OOksy zapewniają wysokie standardy i atrakcyjne ceny okularów.

Na równi z komfortem cenimy Twój czas. Zakupy w internecie są szybkie i przyjemne, wybór idealnych okularów wymaga jednak namysłu. Dlatego proponujemy możliwość odbycia rozmów wideo z naszymi konsultantami i darmową wysyłkę wybranych oprawek, które przymierzysz w zaciszu własnego domu. Mamy w ofercie okulary korekcyjne damskie i męskie w różnych fasonach. Dopasuj je dla siebie w 3 prostych krokach. Wybierz, przymierz, zdecyduj.

jak to działa?

Spośród kilkudziesięciu unikalnych i stylowych oprawek dostępnych w naszej ofercie możesz wybrać do pięciu modeli, które przykują Twoją uwagę. Wyślemy je do Ciebie całkowicie za darmo. Na spokojnie zdecydujesz, w których czujesz się najbardziej komfortowo. Zarówno w wyborze oprawek do wypożyczenia jak i podczas przymiarki do pomocy masz naszych konsultantów poprzez wideorozmowę. Oprawki odsyłasz na nasz koszt. Następnie możesz dokonać zakupu.  Przy składaniu zamówienia dodaj skan recepty na okulary oraz zdjęcie umożliwiające wyznaczenie rozstawu Twoich źrenic, żebyśmy mogli precyzyjnie przygotować szkła dla Ciebie. To wszystko! Odbierz swoje zamówienie i ciesz się idealnie dopasowanymi okularami korekcyjnymi.

dbamy o Twoje oczy

Jako doświadczeni optycy dbamy nie tylko o stylowość i prezencję okularów, ale przede wszystkim o ich pozytywny wpływ na Twój wzrok. Współczesny tryb życia większości ludzi i godziny spędzane przed ekranami urządzeń elektronicznych nie sprzyjają zdrowiu oczu. Stale narażone są na zmęczenie i podrażnienie. Dlatego w ofercie OOksy znajdziesz także okulary (korekcyjne i zerówki) z filtrem światła niebieskiego, chroniącym przed niekorzystnym działaniem monitorów. Zmieniamy optykę na okulary, na równi stawiając modny design i zdrowie Twoich oczu!